Do twarzy

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Wyświetlanie wszystkich wyników: 10

Kosmetyki do twarzy to temat skomplikowany – każda osoba ma inny rodzaj cery (np. mieszaną, tłustą, suchą, normalną, dojrzałą czy naczynkową). Kluczem jest poznanie jaki typ cery się posiada i dobranie do niego odpowiedniej pielęgnacji.

Pamiętaj również, że Twoja skóra jest unikalna – na jej właściwości i wrażliwość wpływa wiele indywidualnych czynników – np. dieta, stres, miejsce zamieszkania i pracy. Kosmetyk, który dał konkretny efekt u kogoś znajomego – niekoniecznie musi mieć taki efekt u Ciebie. Dlatego warto przede wszystkim samodzielnie próbować i obserwować efekty bez zbytniego sugerowania się reklamami.

Wszystkie nasze opisy kosmetyków są jedynie sugestiami, opartymi na znanych właściwościach składników, naszych badaniach czy opiniach które słyszymy od naszych klientów.

Pamiętaj, że żadna firma kosmetyczna nie zna Twojej cery tak dobrze jak Ty – jeżeli masz jakieś pytania dotyczące naturalnej pielęgnacji, napisz do nas, postaramy Cię pokierować, jak odkryć to, czego Twoja skóra potrzebuje najbardziej.