Oryginalne prezenty firmowe

Nie oszukujmy się – większość firmowych (biznesowych) prezentów jest nudna i bez polotu. Kubki, koszulki, ładowarki, itp – plastikowe gadżety z nadrukowanym logo firmy, o których najczęściej szybko się zapomina. Czy to upominki na Boże Narodzenie, rocznicę firmy, czy prezenty dla kontrahentów – trudno o coś co zapadnie odbiorcy na długo w pamięć.

Jeżeli szukasz oryginalnego prezentu dla swoich pracowników, klientów lub kontrahentów – to mamy coś, co na pewno Cię zainteresuje :).

Skrzynka - prezent dla kobiety
Prezent dla kobiety - skrzynka z kosmetykami Rogalove

Manufaktura Rogalove wykona dla Twojej firmy unikalny zestaw prezentowy – drewnianą skrzyneczkę z najlepszymi naturalnymi kosmetykami dobranymi specjalnie dla obdarowanych osób. W większości przypadków osobno projektujemy zestawy z kosmetykami dla mężczyzn i kosmetykami dla kobiet, tak aby prezent był jak najbardziej praktyczny.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie – jednym z przykładów są zestawy dla firmy z branży medycznej, gdzie dołączyliśmy kojący skórę kosmetyk pomagający na wyszuszone środkami dezynfekującymi dłonie.

Wszystkie nasze zestawy wykonywane są w duchu zero-waste i nie zawierają plastiku. Produkowane przez nas kosmetyki oparte są jedynie o naturalne surowce i nie zawierają barwników przez co mogą być stosowane również przez alergików oraz osoby o wyjątkowo wrażliwej skórze.

Co oferujemy:

  • Zestawy z dowolną kombinacją kosmetyków produkowanych przez Rogalove
  • Możliwość dopasowania zawartości do zadanego budżetu (już od 50 PLN netto / zestaw)
  • Zamiast logo „Rogalove” na skrzynce może być wygrawerowane logo Twojej firmy lub inny napis
  • Opcjonalny woreczek lniany mieszczący skrzynkę, dzięki czemu nie musisz pakować prezentu w nudną papierową torbę
  • W zależności od budżetu i ilości zestawów – możemy wykonać limitowaną edycję kosmetyków z wytłoczonym lub nadrukowanym na etykiecie Twoim logo.

Napisz lub zadzwoń do nas 🙂

E-mail: love@rogalove.com

Telefon: +48 690 569 356 (+48 6905-MYDLO)

Zapraszamy do współpracy także agencje reklamowe